| Product Name | POE Switch Gigabit Ethernet 6 Port Switch |
|---|---|
| POE Port | 1~6 Port |
| Fiber Port | 1 * SFP Port |
| Function | POE AT / AF |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | Managed Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Ring Function | Support |
| Dual Power Supply | Support |
| Warranty | Three Years |
| Weight | 0.8Kg |
| Product Name | Gigabit Waterproof Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-POE |
| Housing | Metal, IP40 Grade |
| Voltage | 24V |
| Product Name | Gigabit Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Management | Lite Layer 3 |
| Voltage | DC12V~DC52V |
| Dimension | 15.8*11.5*6cm |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Use | Support PoE IP Cameras/CCTV/IP PHONE |
| Product Name | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Ethernet Ports | 8*10/100/1000M |
| Fiber Ports | 4*1G SFP Slots |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Safety Class | IP40 |
| Product Name | 5 Port Ethernet Switch |
|---|---|
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Sample | Available |
| Product Name | 2.5g Unmanaged Ethernet Switch |
|---|---|
| Bandwidth | 45Gbps |
| Ethernet Ports | 4*2.5G RJ45 Ports |
| Uplink Ports | 2*10Gbps Sfp+ Port |
| OEM | Accept |
| Product Name | 24 Port 2.5G Ethernet Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V, 12V 4A |
| Transfer Method | Storage And Forward |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Bandwidth | 160Gbps |
| Product Name | 6 Port 2.5g Ethernet Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V |
| Ethernet Ports | 4*2.5G RJ45 Ports |
| Uplink Ports | 2*10Gbps Sfp+ Port |
| Safety Certificate | CE, FCC, RoHS |