| Product Name | 4 Port Managed Poe Switch |
|---|---|
| POE Standard | AF/AT |
| System Bandwidth | 40Gbps (non-traffic Jam) |
| Working Temp | -40°~ 85°C |
| Safety Class | IP40 |
| Product Name | 24 Port CCTV Poe Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Dimension | Standard 1U Rack |
| POE Protocol | 802.3af/at |
| Management Features | Vlan, Ring, IPV4, IPV6... |
| Product Name | Industrial Managed POE Switch |
|---|---|
| Speed | 1.25Gbps |
| POE Budget | 240W |
| Voltage Input | DC48V |
| Warranty | 3 Years |
| Power Input | DC 48-52V Redundant Power |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 SFP Support 10G |
| Product Name | 10G Industrial Poe Switch |
| Surge Protection | ±6KV |
| Sample | Available |
| Product Name | 4 Port Industrial Fiber Optic Bypass Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | 8 Port L2 Managed Bypass Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 8*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W/240W |
| Power Input | DC48V~52V |
|---|---|
| MAC | 8K |
| Dimension | 158*114.8*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | L2 Managed Industrial Network POE Switch |
|---|---|
| Network | POE, ERPS, STP, RSTP, SNMP |
| Input Voltage | DC48V |
| Consumption | 300W |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Power Input | DC 48-57V Redundant Power |
|---|---|
| Fiber Port Type | MM,up To 2km; SM, Up To 120km |
| Product Name | 90w Industrial Poe Switch |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Port | 6*Gigabit Lan Ethernet |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| Voltage | DC48V |
| Mounting | Din-rail Or Wall Mounting |