| Product Name | Durable Gigabit Industrial Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Power Pin Assignment | 1/2+;3/6- |
| Shell | IP40 Protection Grade, Metal Shell |
| MAC Address Table | 8K |
| MTBF | 500000 Hours |
| Product Name | Gigabit 8 Port Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| OEM | Accpet |
| Installation | Din-rail |
| Product Name | 8-Port 10G Network Switch |
|---|---|
| Network Speed | 100M/1G/2.5G/5G/10G |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power Input | AC100V~240V |
| Packaging Details | 1 piece in a box, Gross weight of product: 2.12KG |
| Product Name | 8 Port Industrial Gigabit Fiber Switch |
|---|---|
| SFP | 2*1G SFP Slots For SM/MM Modules |
| Copper | 6*100/1000Mbps Ethernet Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | 16 Port 1U Rack Managed Network Switch |
|---|---|
| Voltage | AC220V |
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet | 16*100/1000Mbps Without PoE |
| Management | ERPS, STP, RSTP, MSTP Etc. |
| Product Name | 8 Port Full 10G Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 1G/2.5G/10G |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC12V Input |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 10G Fiber Optic Switch |
|---|---|
| Port | 8*1G/2.5G/10G Fiber |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC12V Input |
| Packaging Details | 1 piece in a box, 0.86Kg G.W. |
| Power Supply | DC12-52V |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Product Name | Mini Optical Fiber Converter |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Surge Protection | ±6KV |
| Product Name | 16 Port Gigabit PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 4*1G/2.5G SFP Uplinks |
| PoE Budget | 500W |
| Power Input | Dual AC Input(100V~240V) |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | 28 Port Commercial Gigabit POE Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, PoE |
| Optical | 2*1G SFP Slot |
| Speed | Fully Gigabit Based |
| Power Input | AC100~240V |