Mini Gigabit Fiber Media Converter Card DC5V~DC24V For UAV Fiber Communication Solution
| Product Name: | Gigabit Ethernet Media Converter Card |
|---|---|
| Fiber Speed: | 1*100M/1G Fiber |
| Feature Speed: | Unmanaged, Non-PoE |
| Product Name: | Gigabit Ethernet Media Converter Card |
|---|---|
| Fiber Speed: | 1*100M/1G Fiber |
| Feature Speed: | Unmanaged, Non-PoE |
| Product Name: | Drone Video Data Fiber Extender |
|---|---|
| Video: | CVBS |
| Data: | TTL |
| Product Name: | Battery Powered Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Power Input: | DC12V/DC24V/DC48V |
| PoE Budget: | 120W |
| Product Name: | 4-port Solar PoE Switch |
|---|---|
| Fiber Port: | 100/1000M Auto-sensing SFP Speed |
| PoE Budget: | 120W |
| Product Name: | E-mark 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Working Speed: | 10/100M Or 10/100/1000M |
| Application: | Automotive Solution |
| Product Name: | Optical Fiber Bypass Switch |
|---|---|
| Connector: | LC/SC |
| Fiber Type: | SM/MM |
| Product Name: | OBP Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Connector: | LC, Dual Port |
| Weight: | 350g |
| Product Name: | 8 Port Industrial Poe Managed Switch |
|---|---|
| PoE Protocol: | PoE Af/at/bt |
| Speed: | 10/100/1000Mbps |
| Product Name: | 5 Port Ethernet Switch |
|---|---|
| Brand: | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection: | ±6KV |
| Product Name: | 6 Port Unmanaged Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber: | 2*100M/1G SFP Slots |
| Safety Class: | IP40 |
| Product Name: | 8 Port POE++ Managed Switch |
|---|---|
| POE Budget: | 720W |
| POE Standard: | 15.4W/30W/60W/90W |
| Product Name: | Gigabit Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Port: | 10 |
| Voltage: | DC9V~DC52V |