| Size | 19" 2U |
|---|---|
| Slots | 8 |
| Function | WDM/OTN |
| Power Supply | 220VAC/48VDC |
| Feature | Super T-bit Capacity |
| Product Name | 2U DWDM Rack System |
|---|---|
| Slots | 8*0.5U Slots |
| Power Input | AC85-264V, Dual Input |
| Dimension | 483mm(W)×350mm(D)×88mm(H) |
| Packaging Details | 1 piece in a box, 8Kg G.W. |
| Product Name | 10G SFP+ Fiber Media Converter |
|---|---|
| Rate | 10M/100M/1.25G/2.5G/5G/10G |
| Size | 60*20*90mm |
| Weight | 0.3kg Per Piece |
| Voltage | DC12V |
| Product Name | 10G Fiber Media Converter |
|---|---|
| Transmission Speed | 10M/100M/1.25G/2.5G/5G/10Gb/s |
| Input Voltage | DC 5-12V With External Power Adapter |
| LED Indicatiors | TP/LNK,SPD,FX/LNK,PWR |
| OEM | Accept |
| Product Name | 400G OTU Service Card |
|---|---|
| Connector | 1*CFP2+4*QSFP28 |
| Max Distance | 1200KM |
| Wavelength | 96ch, C-band |
| Packaging Details | 1 piece in a box, 2Kg G.W. |
| Product Name | 10G SFP+ OEO Optic Converter |
|---|---|
| Transmission Speed | 10Gb/s(9.95Gb/s-11.35Gb/s) |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Packaging Details | 1pc in a carton, 1kg/pc gross weight |
| Product Name | 8 Port PoE Switch 10/100 Mbps |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 6*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| Customization | Support |
| Prodcut Name | 16 Port Gigabit PoE Manageable Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, L2 Managed |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 200W Budget |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | Support |
| Power Input | DC48V~52V |
|---|---|
| MAC | 8K |
| Dimension | 158*114.8*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | 10G SFP+ Fiber Media Converter |
|---|---|
| Size | 9*6*2cm |
| Weight | 120g |
| Voltage | DC5V/DC12V |
| Speed | 100M/1000M/2.5G/5G/10G |