| Product Name | 10G SFP+ Fiber Media Converter |
|---|---|
| Size | 9*6*2cm |
| Weight | 120g |
| Voltage | DC5V/DC12V |
| Speed | 100M/1000M/2.5G/5G/10G |
| Prodcut Name | 24 Port PoE Web Managed Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, L2 Managed |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 300W Budget |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | Support |
| Product Name | 24 Port 1G Commercial Network Switch |
|---|---|
| Ethernet Speed | 24*10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | YES |
| Product Name | Gigabit Rack Managed POE Switch |
|---|---|
| Uplink | 2 Copper And 2 SFP Ports |
| Downlink | 16 Port 10/100/1000M POE |
| PoE Budget | 300W |
| Dimension | 440*204*44mm |