| Product Name | 2.5g Ethernet Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V |
| Ethernet Ports | 8*2.5G RJ45 Ports |
| Uplink Ports | 1*10Gbps Sfp+ Port |
| Backplane Bandwidth | 60Gbps |
| Product Name | 5 Port E-mark Rugged Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | 5*100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-POE |
| Applciation | Vehicle Network And Automative Solution |
| Voltage | Dual DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Support |
| Installation | 35mm Din-Rail Or Wall-Mounting |
| Product Name | 5 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| POE Ports | 4 Ports Support Poe |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| OEM | Available |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Product Name | 8 Port Industrial Fiber Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP |
| Ethernet· | 8*10/100/1000M LAN |
| Function | VLAN, ERPS, QoS, IGMP |
| Working Temperature | -40~75℃ |
| Product Name | 24 Port 2.5G Ethernet Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V, 12V 4A |
| Transfer Method | Storage And Forward |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Bandwidth | 160Gbps |
| Product Type | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | 12 |
| Rate | Full Gigabit Ethernet |
| Operating Temperature | -40 ~ 75℃ |
| Power Supply | 12V3A |
| Product Name | E-mark 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Working Speed | 10/100M Or 10/100/1000M |
| Application | Automotive Solution |
| Customization | Support |
| Chipset | Realtek |
| Product Name | Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| UsePoE Output Power | 15.4W/30W |
| Power Supply Standard | IEEE802.3AF/AT |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Supply | DC 48V-52V |
| Product Name | Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 * SFP Fiber Ports |
| RJ45 Ports | 24 * RJ45 Ports |
| Operating Temperature | -40 ℃ To + 85℃ |
| Input Voltage | 220VAC |