| Product Name | 5 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Power Input | 12 To 52v DC Redundant Power |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| OEM | Accept |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | DC48-52V Redundant Power |
| Product Name | 5 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 5 Port Din-rail Gigabit Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | 8 Port Gigabit Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Power Input | 12 To 52v DC Redundant Power |
| Product Name | 8 Port E-Mark GbE Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps Auto-sensing |
| Application | Vehicle Network |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Product Name | Gigabit Industrial Ethernet Switch 5 Port |
|---|---|
| Power Supply | DC12-52V Dual Power Input |
| Fiber | 1*1000M SFP Slot |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| OEM | Accept |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Product Name | Managed Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Switch Capacity | 40Gbps |
| Condition | 100% Original Brand |
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Weight | 0.8kg |
| Product Name | Gigabit Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| No-load Power | 5W |
| Reverse Connection | Support |
| Working Temp | -40°~ 75°C |
| Storage Temp | -40~+85°C |