| Product Name | 24 Port Gigabit Managed Switch |
|---|---|
| Power | DC48V-52V Redundant Power |
| MAC Address Table Size | 8K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Safety Class | IP30 |
| Product Name | 2.5G POE Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| PoE Output Power | Af/at/bt |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Supply | DC 48-52V Dual Power Input |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Product Name | Gigabit Industrial Poe Switch |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Surge Protection | ±6KV |
| Product Name | 10G L3 Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Power | Maximum 38W |
| Power Output | 12V8A |
| Bandwidth | 128Gbps |
| Indicator | PWR, SYS, SW, PoE/ACT, Link/ACT |
| Product Name | Managed Industrial Gigabit Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Safety Class | IP40 |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support... |
| Mounting Method | Din-rail Mounting |
| Product Name | Managed Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| VLAND ID | 4096 |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Switch Capacity | 40G |
| Products Status | Stock |
| Product Name | Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Bandwidth | 26G |
| MAC Address | 8K |
| Waterproof | IP40 |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | Rugged Gigabit Sfp Ethernet Switch |
|---|---|
| Function | Unmanaged, Without PoE |
| Customization | Support |
| Chipset | Realtek |
| Fiber | 1*100M/1G Speed |
| Product Name | 8 Port M12 Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Communication Mode | Store And Forward |
| Network Ports | 8 X 10/100/1000M 8-Pin M12 Ports |
| Safety Class | IP67 |
| Power Input | DC12-52V Dual Power Input |
| Product Name | 12 Port Managed Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | 12 To 52v DC Redundant Power |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |