| Product Name | Outdoor POE Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| OEM | Accept |
| Product Name | 5 Port Solar Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| OEM | Accept |
| Power Input | DC12-48V |
| Product Name | 5 Port Gigabit Industrial Network Switch |
|---|---|
| Chipset | Realtek |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Ports | 5*10/100/1000M Auto-sensing RJ45 |
| Packaging Details | One unit device and one user manual are inside one box , sealed and well protected. |
| Product Name | 12port Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Power Supply Pin | 1/2 (V+),3/6 (V-); 4/5 (V+),7/8 (V-) |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Product Name | 5 Port Voltage Booster Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Surge Protection | ±6KV |
| Power Supply | DC12/24/48V Dual Power Input |
| Product Name | Ethernet Managed Switch |
|---|---|
| Managed | Layer 2 |
| Ports | 4 |
| Mounted Type | Din Rail |
| Storage Temp | -40~+85°C |
| Product Name | 5 Port Hardened Network Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged |
| Voltage | 12V, 24V |
| Size | 114*93*35mm |
| Product Name | M12 Industrial Switch |
|---|---|
| Network Ports | 8 X 10/100/1000M 8-Pin M12 Ports |
| Safety Class | IP67 |
| Power Input | DC12-52V Dual Power Input |
| Device Type | Managed |
| Product Name | 16 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| POE Standard | 15W/30W/60W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Product Name | 2.5G Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Power Supply Pin | 1/2 (V+),3/6 (V-); 4/5 (V+),7/8 (V-) |
| PoE Output Power | 30W/60W/90W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |