| Product Name | 6 Port Gigabit Unmanaged Fiber Switch |
|---|---|
| OEM | Support |
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg |
| Voltage Input | DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | 8 Port Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Power | Maximum 24W |
| Power Output | 12V2A |
| Bandwidth | 20Gbps |
| Product Size | 268*181*44mm |
| Product Name | 2.5G Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Port | 1*10G Fiber, 5*2.5G Ethernet |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Copper Speed | 10M/100M/1000M/2.5G |
| Power Input | DC12V |
| Product Name | Unmanaged 2.5G Switch |
|---|---|
| Backplane Bandwidth | 60Gbps |
| Ethernet Ports | 8*2.5G RJ45 Ports |
| Uplink Ports | 1*10Gbps Sfp+ Port |
| Forwarding Mode | Store Forward |
| Product Name | 6 Port 2.5G Fiber Optic Network Switch |
|---|---|
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Fiber | 2*1G/2.5G/10G SFP+ Slots |
| Copper | 4*100M/1G/2.5G RJ45 |
| Customization | Support |
| Product Name | 48 Port 10G Poe Switch |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | AC 110V-240V |
| POE Standard | Af/at/bt |
| Fiber Port | 4*10g SFP |
| Dimension (L ×W × H) | 440*360*44.5mm |
| Product Name | 8 Port Industrial Managed Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg |
| Voltage | DC12V~52V |
| Product Name | 6 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 2*100M/1G/2.5G SFP |
| Copper Speed | 4*10/100/1000Mbps |
| Chipset | Vitesse |
| Power | DC12V~52V |
| Product Name | 4 Port 10/100/1000 Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Function | Unmanaged, Without PoE |
| Customization | Support |
| Chipset | Yes |
| Working Temperature | -40 ℃ To + 75 ℃ |
| Name | 6 Port 100/1000M Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 2*100/1000M SFP Slots |
| Copper Port | 4*100/1000M RJ45 |
| Input Voltage | DC12-52V |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |