| Product Name | 24 Port Fast Ethernet Poe Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, Rack Type |
| Uplink | 3 Ports, SFP And Copper |
| Power Input | AC Input |
| POE Budget | 300W |
| Product Name | 4 Port Poe Switch |
|---|---|
| RJ45 Ports | 4 |
| SFP Ports | 4 |
| Mounting Method | Din Rail |
| Dimension | 158 X 114.8 X 60mm |
| Product Name | 7 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Size | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Voltage | DC12V~52V |
| Power Supply | DC 48V Redundant Power |
|---|---|
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Surge Protection | ±6KV |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Product Name | Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 2pcs |
| Network Ports | 24pcs |
| Input Voltage | DC 9-36V |
| Dimension | 1U (483x 275 X 44.5mm) |
| Product Name | Industrial Fiber Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 1*100M/1G SFP Slot |
| Copper Speed | 2*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Chip | Realtek |
| Name | Multimode Fiber Switch |
|---|---|
| Distance | 550m |
| Fiber Connector | SC |
| Color | Black |
| Power Supply | 5V1A |
| Product Name | Industrial Managed Switch |
|---|---|
| Manufacturer | OLYCOM |
| SFP Ports | 4 |
| Network Ports | 4 |
| Dimension | 158 X 114.8 X 60mm |
| Product Name | 12 Port Gigabit PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Uplink | Gigabit Based, 2 Copper And 2 Optical |
| PoE Protocol | PoE Af/at Compliant |
| PoE Distance | Default 100 Meter, Extend Mode 250 Meter |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | 10 Port Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Functions | Vlan, MAC, SNMP, Ring... |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Mounting | Din/Wall/Desktop |