| Product Name | Din Rail Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Port | 6 |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Voltage | DC48V |
| POE Budget | 120W |
| Product Name | 5 Port Gigabit Industrial PoE Ethernet Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, PoE Af/at |
| PoE Budget | 60W/120W |
| Ports | 1*Uplink RJ45 Port+4 * Downlink RJ45 Ports With POE |
| Input Voltage | DC48-52V |
| Product Name | Gigabit Industrial Poe Ethernet Switch |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Function | POE AT/AF |
| Input Voltage | DC48V-52V |
| Product Name | 5 Port Gigabit PoE Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps Auto-sensing |
| Function | PoE Af/at, Unmanaged |
| PoE Budget | 60W/120W, 240W Is Optional |
| Input Voltage | DC48-52V |
| Product Name | Full Gigabit POE Unmanaged Ethernet Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| POE Port | 4 |
| POE Budget | 60W |
| POE Protocol | IEEE802.3af/at |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | 12 |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Weight | 750g |
| Condition | Original New |
| Product Name | 5 Port Unmanaged Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Size | 114*93*35mm |
| Weight | 0.15kg/pc |
| Warranty | 3 Years |
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | Gigabit Ethernet Switch 8 Port |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg |
| Warranty | 3 Years |
| Rate | 10/100/1000M |
| Product Name | 5 Port Gigabit POE Ethernet Switch |
|---|---|
| Customization | Support |
| Chip | Realtek |
| LEDs | Power, Network, PoE |
| Input Voltage | DC48-52V |
| Product Name | 5 Port Poe Ethernet Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Sample | Available |