| Product Name | Managed Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Managed | Yes, L2 |
| Connector Type | SFP |
| Mac | 8K |
| Operating Temperature | -40 ℃ To + 75℃ |
| Product Name | 12 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| MOQ | 1 |
| Product Name | 4 Port Gigabit Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Material | Metal |
| Weight | 0.2kg |
| Dimension | 27*123*85mm |
| Voltage | DC5V 2A |
| Product Name | 16 Port Gigabit Poe Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V |
| MAC Address Table Size | 8K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Switching Capacity | Switching Capacity |
| Name | 2 SFP And 4 RJ45 Port Gigabit Unmanaged Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Warranty Time | 3 Years |
| POE Standard | POE AT/AF |
| Power Supply | 48-52VDC |
| Mounted Way | Din-Rail Mounting |
| Product Name | Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Power | AC 100~240V 50/60Hz |
| Bandwidth | 128Gbps |
| Packet Forwarding Rate | 95.23Mpps |
| Transfer Mode | Storage & Forwarding |
| Product Name | POE Fiber Switch |
|---|---|
| Power | AC 100~240V 50/60Hz |
| Bandwidth | 12Gbps |
| Power Input | DC52V |
| Forwarding Mode | Store Forward |
| Product Name | Gigabit Managed POE Switch |
|---|---|
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| POE Ports | 4 Port Support Poe |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Surge Protection | ±6KV |
| Product Name | 5 Port Gigabit Network Switch |
|---|---|
| POE Budget | 120W |
| Size | 11.4*9.3*3.5cm |
| Voltage | DC48V |
| POE Standard | 15.4W/30W |
| Power Supply | DC 12-52V |
|---|---|
| Working Temperature | -45~75℃ |
| Product Name | Unmanaged Ethernet Swtich |
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Applciation | Traffic Control And Transportation |