| Name | 10/100Mbps Poe Industrial Switch |
|---|---|
| Warranty Time | 3 Years |
| POE Standard | POE AT/AF |
| Mounting Method | Din-Rail Mounting |
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Product Name | Network Switch Poe Industrial Switch Hub |
|---|---|
| Transmission Rate | Gigabit |
| Ports | 1 * SC Dual Fiber Port + 2 * RJ45 Ports |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Power Supply | DC 48-52 V |
| Product Name | OM01008-PSE-GE |
|---|---|
| Power | DC48V |
| MAC Address Table Size | 2K |
| Safety Certificate | CE, FCC, RoHS |
| Transfer Mode | Store And Forward |
| Product Name | Managed 8 Port Switch |
|---|---|
| Console Port | One RJ45 |
| Fiber Port | Eight SFP Slots |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Storage Temp | -40~+85°C |
| Product Name | Poe Unmanaged Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 1 * SFP Port |
| Function | POE AT / AF |
| POE Power Supply Input Voltage | DC48V-52V |
| Working Temperature | -40°~ 75°C |
| Product Name | Industrial PoE Media Converter |
|---|---|
| Fiber | 1*SFP Slot 100Mbps |
| Copper | 1*10/100Mbps Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| PoE Budget | 15.4W/30W |
| Product Name | 8 Port L2 Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 2*1G SFP |
| Copper Port | 8*10/100/1000Mbps |
| Power Input | Single AC110V~240V |
| Packaging Details | 1 piece in a carton, 1.54KG Gross weight |
| Product Name | Gigabit PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Port | 2 SFP Slots, 4 Ethernet Ports |
| POE Budget | 60W |
| N.W | 0.63kg |
| Power Supply | 52V1.25A |
| Product Name | Gigabit Industrial Media Converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg, Net Weight |
| Warranty | 3 Years |
| Rate | 10/100/1000M |
| Product Name | Fiber Optic Media Converter |
|---|---|
| Use | CCTV Security System |
| Power Supply Standard | IEEE802.3AF/AT |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Supply | DC 48V |