| Product Name | Optical Bypass Industrial Switch |
|---|---|
| Bypass Port | 2*2B LC Port |
| Surge Protection | 6KV |
| PoE Standard | IEEE802.3af/at/bt |
| Power Input | DC48V~DC52V |
| Prodcut Name | 16 Port Commercial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 300W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |
| Product Name | OBP Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Connector | LC, Dual Port |
| Weight | 350g |
| Mounting Type | Din Rail, Wall Or Desktop |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Product Name | Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Connector | LC |
| Weight | 350g |
| Mounting Type | Din Rail, Wall Or Desktop |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Product Name | Managed Switch Supporting Poe |
|---|---|
| POE Port | 6 |
| Network Port | 6 |
| SFP Fiber Port | 4 |
| Transmission | Gigabit Ethernet |
| Product Name | Industrial Managed POE Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | SFP Slot |
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| RJ45 Ports | 16 * RJ45 Ports |
| POE Standard | AT/AF |
| Product Name | 12 Port CCTV POE Fiber Switch |
|---|---|
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Products Status | Stock |
| PoE Ports | 2 POE Ports |
| Network Medium | Cat5 (UTP) Or More |
| Prodcut Name | 8 Port CCTV Gigabit PoE Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 120W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |
| Name | 10/100Mbps Poe Industrial Switch |
|---|---|
| Warranty Time | 3 Years |
| POE Standard | POE AT/AF |
| Mounting Method | Din-Rail Mounting |
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Product Name | Network Switch Poe Industrial Switch Hub |
|---|---|
| Transmission Rate | Gigabit |
| Ports | 1 * SC Dual Fiber Port + 2 * RJ45 Ports |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Power Supply | DC 48-52 V |