| Product Name | Gigabit 4 Port PoE Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Transfer Mode | Store And Forward |
| OEM | Accept |
| Product Name | Gigabit Fiber Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Size | 93*70*25mm |
| Weight | 0.15kg Net Weight |
| Wavelength | 850nm/1310nm |
| Input Voltage | DC5V1A |
| Product Name | 10g Copper SFP Transceiver |
|---|---|
| Distance | 30m, Rj45 Electric Port |
| Dimension | 57*13*8.5mm |
| Operating Temp | 0℃~70℃ |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | PLC Io Module |
|---|---|
| Use | Industrial Control |
| Protocol | Modbus |
| IO Response Time | Minimum 500us |
| Working Voltage | 24VDC (voltage Range 18VDC~28VDC) |
| Product Name | RS422 Data Video To Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Video | AHD/CVI/TVI, BNC Port |
| Channel | 8ch, 1080P |
| Data | RS422, RS232 RS485 Optional |
| Data Rate | 115Kbps |
| Wavelength | 1310nm/1550nm |
|---|---|
| Video Interface | BNC |
| Operating Voltage | DC 5V1A |
| Dimension-standalone | 179mm ×130.5mm ×50mm |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Product Name | BNC Video Digital Optical Converter |
|---|---|
| Fiber | FC Port, Single Fiber |
| Distance | 20Km On Single Mode Fiber |
| Power | DC Input, 5V1A |
| Dimension | 17.9cm*13.1cm*5cm |
| Product Name | Gigabit Commercial PoE Splitter |
|---|---|
| Port | PoE In, Data Out, DC Output |
| Output Voltage | DC12V/DC24V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Installation | Wall Mount |