| Product Name | 5 Port Managed PoE Network Switch |
|---|---|
| Copper | 5*10/100/1000Mbps RJ45 With PoE |
| Feature | Web Managed, PoE Af/at |
| Chipset | Realtek |
| OEM | Support |
| Product Name | BNC Video Fiber Media Converter |
|---|---|
| Fiber | FC Port |
| Video | 2ch, Analog, BNC Port |
| Distance | 20Km, Single Mode |
| Dimension | 120mm*105mm*28mm |
| Prodcut Name | Multi-Gigabit Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 60W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |
| Product Name | 90W Gigabit Industrial Poe Extender |
|---|---|
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| Surge Protection | ±6KV |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| Power Supply | DC 48-52V Dual Power Input |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Product Name | Gigabit Ethernet Fiber Switch |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Surge Protection | ±6KV |
| Product Name | 3 Port Fiber Media Converter |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Data Rate | 10/100Mbps |
| Product Name | Unmanaged Poe Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| OEM | Accept |
| POE Ports | 8 Ports Support POE |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | Industrial Unmanaged PoE Media Converter |
|---|---|
| Rate | 10/100Mbps |
| Fiber | 1*100M SC Fixed Fiber |
| Copper | 1*10/100M RJ45 |
| Function | PoE, Unmanaged |
| Name | Video To Fiber Converter |
|---|---|
| Channel | 16 Channels |
| Video Format | AHD/CVI/TVI, 1080P |
| Compatibility | ANALOG/NTSC/PAL/SECAM Format |
| Power Input | AC Input |
| Product Name | Industrial PoE Injector |
|---|---|
| Speed | 2*Gigabit LAN Ports |
| Voltage Input | DC12V~DC48V |
| Power Output | 60W/90W |
| Customization | Support |