| Product Name | Gigabit Unmanaged Media Converter |
|---|---|
| Dimension | 9.3*7*2.5cm |
| Weight | 150g |
| Packing Box | Neutral |
| Wavelength | 850/1310/1550nm |
| Product Name | 10G Managed Network POE Switch |
|---|---|
| Safety Certificate | CE、FCC、RoHS |
| MAC Address | 16K |
| Bandwidth | 128Gbps |
| Power Input | AC100-240V |
| Product Name | 6 Port Managed Industrial POE Switch |
|---|---|
| Power Input | DC48V |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Use | Smart City |
| Network Medium | Cat5 (UTP) Or More |
| Product Name | 12 Port 10G Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Safety Certificate | CE、FCC、RoHS |
| MAC Address | 16K |
| Bandwidth | 240Gbps |
| Power Supply | 12V8A |
| Product Name | 10G Managed Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Power | DC48V |
| MAC Address Table Size | 32K |
| Safety Certificate | CE, FCC, RoHS |
| Product Dimension | 440*281*44mm |
| Product Name | 4-port Solar PoE Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 100/1000M Auto-sensing SFP Speed |
| PoE Budget | 120W |
| Power Input | Dual DC24V |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | 24 Port 2.5G Managed Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 6*1G/2.5G/10G |
| Copper Speed | 10/100/1000/2500Mbps |
| Feature | L3 Managed, Non-PoE |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Features | Unmanaged, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | 24 Port Commercial Network Switch |
| Copper Speed | 100M/1000M/2500M Auto-adaptive |
| Fiber Speed | 1G/2.5G/10G |
| Power Input | AC Input |
| Product Name | 10G Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Port Speed | 100M/1G/2.5G/10G |
| Power Input | AC100V~AC240V |
| Feature | L3 Managed, Non-PoE |
| Packaging Details | 1pc in a carton, 3.12kg/pc gross weight |
| Product Name | 30-Port L3 Managed Fiber PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 6*1G/2.5G/10G Uplink |
| Copper | 24*100M/1G/2.5G LAN/PoE |
| PoE Budget | 400W |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |