| Product Name | 8 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| POE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Product Name | Gigabit Fiber Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Size | 93*70*25mm |
| Weight | 0.15kg Net Weight |
| Wavelength | 850nm/1310nm |
| Input Voltage | DC5V1A |
| Product Name | 8 Port Din Rail PoE Managed Switch |
|---|---|
| Speed | 1G/2.5G For Optical, Gigabit For Copper |
| PoE Budget | 480W |
| PoE Standard | PoE Af/at/bt, Max 90W Output |
| Mounting Type | Din Rail, Desktop Use |
| Product Name | 6 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Gigabit PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Port | 2 SFP Slots, 4 Ethernet Ports |
| POE Budget | 60W |
| N.W | 0.63kg |
| Power Supply | 52V1.25A |
| Product Name | 9 Port Unmanaged Hybrid Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*10G SFP+ Port |
| Ethernet | 8*2.5G, Downward Compatible |
| Feature | Unmanaged, PoE Is Optional |
| Power Input | DC12V |
| Product Name | Industrial Gigabit Fiber Media Converter |
|---|---|
| Function | Unmanaged, PoE |
| Fiber Type | SC Single Fiber |
| PoE Budget | 15.4W/30W |
| Power Supply | DC48V |
| Product Name | Hybrid Rate CCTV Network POE Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 120W |
| Power Input | AC100~240V |
| Port | 10 Port, Full Ethernet Ports |
| Speed | 10/100/1000M For Uplink, 10/100M For Downlink |
| Product Name | 10/100/1000Mbps Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100/1000M SFP Slot |
| Ethernet | 2*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Chip | Realtek |
| Power Input | DC 48-52V Redundant Power |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 SFP Support 10G |
| Product Name | 10G Managed Industrial POE Switch |
| Surge Protection | ±6KV |
| Sample | Available |