| Product Name | 16 Port L3 Managed TSN Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*1G/2.5G/10G SFP Slots |
| Ethernet | 12*100M/1G RJ45 Without PoE |
| Feature | TSN, IEEE 1588v2, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | 90W Gigabit Industrial Poe Extender |
|---|---|
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| Surge Protection | ±6KV |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| Product Name | 24 Port L3 Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*10G And 24*1G |
| Copper | 8*10/100/1000M |
| Power Input | Single AC Input |
| PoE | Not Supported |
| Product Name | 4-port Industrial PoE Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 2*100/1000M Auto-sensing SFP Speed |
| PoE Budget | 60W, PoE Af/at |
| Power Input | Dual DC48V |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Product Name | Din Rail Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 4 SFP Slots, Gigabit Based |
| Ethernet Port | 16 Port, Non-PoE |
| Surge Protection | 8KV |
| Mounting Method | DIN35 Or Wall Mounting |
| Product Name | 48 Port Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 4*10G Uplinks |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | L3 Managed, Non-PoE |
| Power Input | Single AC100V~240V |
| Product Name | 8 Port Full 10G Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 1G/2.5G/10G |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC12V Input |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 10G Commercial Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber Spee | 4*1G/2.5G/10G |
| Copper Speed | 10/100/1000M |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Voltage | AC100V~AC240V |
| Product Name | 5-Port Gigabit Industrial PoE Extender |
|---|---|
| Power Input | Port 5, Max 90W |
| PoE Output | Port 1~4 |
| PoE Standard | 802.3af, 802.3at |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | Poe Unmanaged Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 1 * SFP Port |
| Function | POE AT / AF |
| POE Power Supply Input Voltage | DC48V-52V |
| Working Temperature | -40°~ 75°C |