| Product Name | Network Switch Hub 4 Port |
|---|---|
| Fiber Port | 1*100M SFP Slot |
| Network Port | 1*10/100Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 10G Managed Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 SFP Support 10G |
| Bypass Function | Optional |
| Surge Protection | ±6KV |
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| Product Name | 3 Port Industrial Media Converter |
|---|---|
| Power Input | 9 To 52v DC Redundant Power |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 2 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Sample | Available |
| Name | PoE Network Switch |
|---|---|
| Ports | 8*10/100Mbps PoE Ports, 2*10/ 100/1000Mbps Network Ports, 1*GigabitSFP Fiber Port |
| Dimension (L ×W × H) | 220mm*140mm*45mm |
| Working Temperature | 0°C~55°C |
| POE Standard | AF/AT |
| Product Name | Solar Poe Switch |
|---|---|
| LEDS | Power, Network, Fiber |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 8 Port L2 Managed Network Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Support |
| Installation | 35mm Din-Rail Or Wall-Mounting |
| Function | SNMP, ERPS, ACL, MAC, VLAN, IGMP, QoS |
| Product Name | Network Switch Poe Industrial Switch Hub |
|---|---|
| Transmission Rate | Gigabit |
| Ports | 1 * SC Dual Fiber Port + 2 * RJ45 Ports |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Power Supply | DC 48-52 V |
| Product Name | 1U Rack 24 Port Industrial POE Switch |
|---|---|
| Power | DC48V-52V Redundant Power |
| MAC Address Table Size | 8K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Safety Class | IP30 |
| Power Supply | DC 12-48V |
|---|---|
| Working Temperature | -45~75℃ |
| Product Name | 4 Port Solar POE Switch |
| Application | Solar Power |
| Products Status | Stock |