| Power Supply | DC 12-48V |
|---|---|
| Working Temperature | -45~75℃ |
| Product Name | 4 Port Solar POE Switch |
| Application | Solar Power |
| Products Status | Stock |
| Product Name | 4-port Industrial PoE Switch Unmanaged |
|---|---|
| Fiber Speed | 100/1000M SFP Fiber |
| PoE Budget | 120W |
| Power Input | Redundant DC12V~DC48V |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | Unmanaged 5 Port PoE Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Industrial Unmanaged Media Converter |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Ethernet | 1*10/100/1000M |
| Wavelength | 850nm/1310nm/1550nm |
| Installation | DIN-rail Or Wall Mounting |
| Product Name | 8 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| POE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Product Name | 60W Gigabit PoE Extender |
|---|---|
| Uplink | RJ45 Port, 60W Budget |
| Downlink | 4 Port, PoE Af/at Compliant |
| Dimension | 118*89*28mm |
| Weight | 0.4kg |
| Product Name | Gigabit Industrial Fiber Media Converter |
|---|---|
| Fiber Speed | 100M Or 1G Auto-sensing |
| Input Power | 12-52VDC |
| No-load Power | 5W |
| Mounting Way | Din-Rail Or Wall Mounting |
| Product Name | 2 Port Industrial Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| Reverse Connection | Support |
| Working Humidity | 10%~90%,non-condensing |
| Traffic Control | NEMA-TS2 |
| Optical Fiber | 4 LC Port |
|---|---|
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Surge Protection | ±6KV |
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Fiber Port Type | MM,up To 2km; SM, Up To 120km |
|---|---|
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Casing | Metal |