| Product Name | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Support |
| Installation | 35mm Din-Rail Or Wall-Mounting |
| Product Type | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | 12 |
| Rate | Full Gigabit Ethernet |
| Operating Temperature | -40 ~ 75℃ |
| Power Supply | 12V3A |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| OEM | Accept |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Product Name | 12 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| MOQ | 1 |
| Product Name | 24 Port 2.5G Ethernet Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V, 12V 4A |
| Transfer Method | Storage And Forward |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Bandwidth | 160Gbps |
| Product Name | 5 Port Solar Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| OEM | Accept |
| Power Input | DC12-48V |
| Product Name | 5 Port Ethernet Switch |
|---|---|
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Sample | Available |
| Product Name | 8 Port Gigabit Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Ports | 12 |
| Fiber | 4*1G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Product Name | M12 Industrial Switch |
|---|---|
| Network Ports | 8 X 10/100/1000M 8-Pin M12 Ports |
| Safety Class | IP67 |
| Power Input | DC12-52V Dual Power Input |
| Device Type | Managed |
| Product Name | Poe Switch 5 Port |
|---|---|
| Material | Rugged Metal Casing |
| POE Standard | Poe Af/at(15.4W/30W) |
| Transmission Distance | Depends On SFP Modules |
| Storage Humidity | 10%~95%,non-condensing |