| Product Name | 8 Port M12 Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Communication Mode | Store And Forward |
| Network Ports | 8 X 10/100/1000M 8-Pin M12 Ports |
| Safety Class | IP67 |
| Power Input | DC12-52V Dual Power Input |
| Product Name | 5 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Power Input | 12 To 52v DC Redundant Power |
| Product Name | 2 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Sample | Available |
| Product Name | 8 Port Unmanaged Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| POE Ports | 6 Ports Support Poe |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Product Name | 2.5G Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Power Supply Pin | 1/2 (V+),3/6 (V-); 4/5 (V+),7/8 (V-) |
| PoE Output Power | 30W/60W/90W |
| OEM | Accept |
| Ethernet Ports | 8 |
|---|---|
| Product Name | Gigabit E-mark Industrial Network Switch |
| Reverse Connection | Support |
| System Bandwidth | 16Gbps (non-traffic Jam) |
| Working Temperature | -40~75℃ |
| Product Name | 8 Port Gigabit Poe Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Total Budget | 240W |
| OEM | Support |
| Product Name | Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Console Port | 1 |
| Combo Port | 2 |
| Fiber Port | 2 |
| UTP Port | 8 |
| Product Name | 8 Port POE++ Managed Switch |
|---|---|
| POE Budget | 720W |
| POE Standard | 15.4W/30W/60W/90W |
| Dimension | 165*112*45.5mm |
| Weight | 700g |
| Product Name | 8 Port E-Mark GbE Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps Auto-sensing |
| Application | Vehicle Network |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg Net Weight |