| Product Name | 10G Network Switch |
|---|---|
| Port | 8*100M/1G/2.5G/5G/10G Copper |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | Single AC Input |
| Packaging Details | 1 piece in a box, 2.12Kg G.W. |
| Product Name | 8 Port Poe Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 1 * SFP Port |
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Ethernet Port | 8 GJ45 Port |
| Shell | Corrugated Metal Shell |
| Product Name | Outdoor Gigabit Network Switch 8 Port |
|---|---|
| Fiber | 1*1000M SFP Slot |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Product Name | Industrial Grade Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | One SFP Fiber + Fpur RJ45 |
| Working Temperature | -40°~ 75°C |
| Input Voltage | DC12V-52V |
| Protection Grade | IP40 |
| Product Name | 10/100M Industrial Unmanaged POE Network Switch |
|---|---|
| Working Temperature | -40 ℃ ~ + 75 ℃ |
| Input Voltage | DC 48-52V |
| POE | Support POE AT/AF |
| Safety Class | IP40 |
| Product Name | Managed 16 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| RS485 Ports | 4*RS485 |
| CAN Bus | 2*CAN Bus |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| OEM | Accept |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | DC48-52V Redundant Power |
| Product Name | 8 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| POE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Surge Protection | ±6KV |
| Casing | Metal |
| Product Name | Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| UsePoE Output Power | 15.4W/30W |
| Power Supply Standard | IEEE802.3AF/AT |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Supply | DC 48V-52V |