| Product Name | 10G Fiber Optic Switch |
|---|---|
| Port | 8*1G/2.5G/10G Fiber |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC12V Input |
| Packaging Details | 1 piece in a box, 0.86Kg G.W. |
| Power Input | DC 48-57V Redundant Power |
|---|---|
| Fiber Ports | 2 SFP Support 2.5G |
| Product Name | Managed Industrial POE Switch |
| Surge Protection | ±6KV |
| Sample | Available |
| Product Name | Gigabit Ethernet Managed PoE Switch |
|---|---|
| Port | 12 |
| PoE Budget | 240W |
| PoE Standard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Voltage | DC48V |
| Fiber Ports | 2*1G SFP Slots |
|---|---|
| Ethernet Ports | 6*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Operating Temperature | -40℃~+75℃ |
| Mounted Way | Din-rail Mounting |
| Product Name | 4 Port Poe Switch |
|---|---|
| RJ45 Ports | 4 |
| SFP Ports | 4 |
| Mounting Method | Din Rail |
| Dimension | 158 X 114.8 X 60mm |
| Product Name | Industrial Bypass Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 2 SFP Slots, 100/1G/2.5G |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Bypass Type | Singlemode Or Multimode |
| Power Supply | DC 48V Redundant Power |
|---|---|
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Surge Protection | ±6KV |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Product Name | Industrial Managed Poe Switch |
|---|---|
| POE | Max 90W |
| Alarm | 2way-FROM C Dry Contact |
| Surge Protection | 4kV |
| Combo Port | 2pcs |
| Product Name | 5-Port Gigabit Industrial Optical POE Switch |
|---|---|
| Input Voltage | DC48-52V |
| Optical Ports | 1 |
| Working Temperature | -45~85℃ |
| Ethernet Port | 4 |
| Product Name | Multimode Optical Bypass Unit |
|---|---|
| Port | LC Connector, Duplex |
| Dimension | 114*93*35mm |
| Voltage Input | DC12V, DC24V |
| Weight | 0.35kg |