| Product Name | Gigabit 8 Port Poe Managed Switch |
|---|---|
| Power Input | AC100-240V,50/60Hz |
| Bandwidth | 20Gbps |
| OEM | Accept |
| Product Dimensions | 268*181*44mm |
| Product Name | 8 Port Industrial Poe Managed Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Power Input | DC48V~DC57V |
| Mounting Method | Din Rail |
| Product Name | 6 Port 2.5g Ethernet Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V |
| Ethernet Ports | 4*2.5G RJ45 Ports |
| Uplink Ports | 2*10Gbps Sfp+ Port |
| Safety Certificate | CE, FCC, RoHS |
| Product Name | 8 Port Gigabit Managed Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 8 Port Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Power | Maximum 24W |
| Power Output | 12V2A |
| Bandwidth | 20Gbps |
| Product Size | 268*181*44mm |
| Product Name | 8 Port PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, POE Watchdog |
| Uplink | 4 Ports, SFP And Copper |
| Speed | Full Gigabit Based |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | Gigabit Network Switch 8 Port |
|---|---|
| Fiber | 4*1G SFP Slots |
| RJ45 | 4*10/100/1000M Copper Without PoE |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Chip | Realtek |
| Product Name | Industrial Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| POE Standard | 15.4W/30W |
| Rate | Gigabit Ethernet |
| Fiber Port | SFP |
| Safety Class | IP40 |
| Product Name | Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Bandwidth | 26G |
| MAC Address | 8K |
| Waterproof | IP40 |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | Managed Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Ring Function | Support |
| Dual Power Supply | Support |
| Warranty | Three Years |
| Weight | 0.8Kg |