| Product Name | 5 Port Gigabit Network Switch |
|---|---|
| POE Budget | 120W |
| Size | 11.4*9.3*3.5cm |
| Voltage | DC48V |
| POE Standard | 15.4W/30W |
| Product Name | 10 Port Gigabit PoE Switch |
|---|---|
| Power | AC Input(100-240V) |
| Chipset | Realtek |
| Bandwidth | 20Gbps |
| MAC Address | 2K |
| Product Name | 6 Port POE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Safety Certificate | CE, FCC, RoHS |
| Product Dimension | 200*118*44.5mm |
| Product Name | 6 Port Managed Industrial POE Switch |
|---|---|
| Power Input | DC48V |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Use | Smart City |
| Network Medium | Cat5 (UTP) Or More |
| Product Name | Industrial Managed Network Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Fiber PoTransmission Raterts | 12 * SFP Fiber Ports |
| RJ45 Ports | 12* RJ45 Ports |
| System Bandwidth | 48Gbps |
| Product Name | 6 Port Gigabit Unmanaged Fiber Switch |
|---|---|
| OEM | Support |
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg |
| Voltage Input | DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | 2.5G Hardened Managed PoE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE | 8*PoE Af/at |
| Function | PoE, Vlan Qos ERPS LACP STP/RSTP IGMP |
| Fiber Ports | 2*100M/1G/2.5G |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | Industrial Rack Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Rate | 100M/1000M/2500M |
| Ethernet Rate | 100/1000Mbps |
| PoE Budget | 720W |
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Product Name | Industrial Fiber Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 1*100M/1G SFP Slot |
| Copper Speed | 2*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Chip | Realtek |
| Product Name | Industrial 2 Port 10/100/1000M Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Operating Temperature | -40 ~ 85℃ |
| Input Power | 9-36VDC |
| Waterproof | IP40 |
| Size | 113.8 X 93 X 34.9mm |