| Product Name | 8 Port POE Managed Switch |
|---|---|
| Speed | 1G/2.5G |
| Voltage | DC48V |
| POE Protocol | 802.3af, 802.3at |
| Management | Lite Layer 3 |
| Product Name | 8 Port Industrial Fiber Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP |
| Ethernet· | 8*10/100/1000M LAN |
| Function | VLAN, ERPS, QoS, IGMP |
| Working Temperature | -40~75℃ |
| Product Name | 5 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Gigabit 6 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1000M SFP Slot |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Power Supply | 12-52VDC |
| Product Name | 5 Port Industrial POE Network Switch |
|---|---|
| Port | 5 |
| Weight | 0.35kg |
| Voltage | DC48V |
| POE Budget | 120W |
| Product Name | 8 Port Industrial PoE Managed Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 750g Net Weight |
| Mounting | Din Rail/Wall/Desktop |
| Name | 4 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| POE Port | 4 POE Port |
| Fiber Port | 2 Fiber Port |
| Rate | 10/100/1000M |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Product Name | 8 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| POE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Product Name | Gigabit Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Management | Lite Layer 3 |
| Voltage | DC12V~DC52V |
| Dimension | 15.8*11.5*6cm |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Features | ERPS, QoS, VLAN, MAC Etc. |
|---|---|
| Product Name | 8 Port PoE Managed Fiber Switch |
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP |
| Network | 4*10/100/1000M |
| PoE | 120W, Active PoE |