| Product Name | 12 Port Rugged Ethernet Fiber Switch |
|---|---|
| Material | Metal |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Voltage | DC12V~DC52V |
| Product Name | Din Rail Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Port | 6 |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Voltage | DC48V |
| POE Budget | 120W |
| Product Name | 4 Port 10/100/1000 Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Function | Unmanaged, Without PoE |
| Customization | Support |
| Chipset | Yes |
| Working Temperature | -40 ℃ To + 75 ℃ |
| Product Name | 5 Port E-mark Rugged Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | 5*100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-POE |
| Applciation | Vehicle Network And Automative Solution |
| Voltage | Dual DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | 24 Port Managed Poe Switch |
|---|---|
| Installation | Rack-mounted |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Network | POE, ERPS, STP, RSTP, SNMP |
| Sample | Available |
| Product Name | Industrial Managed Switch |
|---|---|
| Manufacturer | OLYCOM |
| SFP Ports | 4 |
| Network Ports | 4 |
| Dimension | 158 X 114.8 X 60mm |
| Product Name | 8 Port Industrial PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Budget | 6*802.3af/802.3at=max 180W |
| Power Supply | 48V (max 52V) |
| Product Name | Gigabit Waterproof Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-POE |
| Housing | Metal, IP40 Grade |
| Voltage | 24V |
| Product Name | 5 Port Hardened Network Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged |
| Voltage | 12V, 24V |
| Size | 114*93*35mm |
| Product Name | 24 Port Gigabit Managed Switch |
|---|---|
| Power | DC48V-52V Redundant Power |
| MAC Address Table Size | 8K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Safety Class | IP30 |