| Product Name | Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Managed | Yes, L2 |
| Fiber Ports | 2 * SFP Fiber Ports |
| RJ45 Ports | 16 * RJ45 Ports |
| Operating Temperature | -40 ℃ To + 85℃ |
| Product Name | Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| POE Standard | AF/AT |
| Mounted Way | Din Rail |
| Power Supply | 48V-52VDC |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Product Name | Industrial Grade Ethernet Switch |
|---|---|
| Function | QoS, VLAN Support, SNMP, LACP |
| Ports | ≤ 8 |
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Products Status | Stock |
| Product Name | Gigabit Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| No-load Power | 5W |
| Reverse Connection | Support |
| Working Temp | -40°~ 75°C |
| Storage Temp | -40~+85°C |
| Product Name | Industrial Managed Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | 4KV |
| POE Ports | 8 |
| RJ45 Ports | 8 |
| Fiber Ports | 8 |
| Product Name | Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 * SFP Fiber Ports |
| RJ45 Ports | 24 * RJ45 Ports |
| Operating Temperature | -40 ℃ To + 85℃ |
| Input Voltage | 220VAC |
| Name | 2 SFP And 4 RJ45 Port Gigabit Unmanaged Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Warranty Time | 3 Years |
| POE Standard | POE AT/AF |
| Power Supply | 48-52VDC |
| Mounted Way | Din-Rail Mounting |
| Product Name | Poe Ethernet Switch 8 Port |
|---|---|
| Vland ID | 4096 |
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| Input Voltage | 48VDC (max 52V), |
| Mounting Method | Din-rail Mounting |
| Product Name | 8-Port Gigabit Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | ST Connector, SM/MM |
| Operating Temperature | -40 ℃ To + 75℃ |
| Input Voltage | DC12-52V |
| Function | L2 Managed, Non-PoE |
| Product Name | 6 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 2*100M/1G/2.5G SFP |
| Copper Speed | 4*10/100/1000Mbps |
| Chipset | Vitesse |
| Power | DC12V~52V |