| Product Name | 10 Port Industrial PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP Uplinks |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Wiring | Mode A, 12+/36- |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |
| Product Name | 5 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Ethernet | 4*10/100/1000Mbps Copper Without PoE |
| Chip | Vitesse |
| Voltage | DC12V~52V |
| Product Name | 7 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Size | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Voltage | DC12V~52V |
| Product Name | 10 Port Managed Fiber Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| MOQ | 1 Pcs |
| Product Name | 12 Port Managed Industrial POE Switch |
|---|---|
| Function | LACP, QoS, SNMP, VLAN Support |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Network Distance | 100 Meters |
| Dimension | 158*114.8*60mm |
| Product Name | 5 Port Gigabit Poe Extender |
|---|---|
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| PD Input | Port 5, 30W/60W/90W |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 2.5G POE Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| PoE Output Power | Af/at/bt |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 2.5g Unmanaged Ethernet Switch |
|---|---|
| Bandwidth | 45Gbps |
| Ethernet Ports | 4*2.5G RJ45 Ports |
| Uplink Ports | 2*10Gbps Sfp+ Port |
| OEM | Accept |
| Product Name | 24 Port Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 1G Based |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Power Input | AC100V~AC240V |
| Product Name | Industrial Managed Switch |
|---|---|
| SFP Port | 4 |
| UTP Port | 6 |
| Protection Grade | IP40 |
| Poruct Weight | 0.75Kg |