| Product Name | 4 Port Gigabit Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Material | Metal |
| Weight | 0.2kg |
| Dimension | 27*123*85mm |
| Voltage | DC5V 2A |
| Product Name | 8-Port 10/100M PoE Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, Smart POE |
| POE Budget | 120W |
| POE Protocol | IEEE802.3af, IEEE802.3at |
| Size | 220*140*45mm |
| Product Name | 8 Port CCTV Commercial PoE Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100Mbps |
| PoE Budget | 96W |
| Power Input | AC 100V~240V |
| Dimension | 200*118*44mm |
| Product Name | 16 Port Gigabit Poe Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| POE Ports | 8 Ports Support POE |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | 10G SFP+ Fiber Switch |
|---|---|
| Power | Maximum 18W |
| Transfer Method | Storage And Forward |
| Bandwidth | 160Gbps |
| Product Size | 259*228*60mm |
| Product Name | 24 Port Poe Managed Switch |
|---|---|
| Color | Black |
| Mounted Way | Rack Mounted |
| Fiber Ports | SFP Slots |
| Powe Adapter | Internal |
| Product Name | Managed 8 Port Switch |
|---|---|
| Console Port | One RJ45 |
| Fiber Port | Eight SFP Slots |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Storage Temp | -40~+85°C |
| Product Name | 8 Port Poe Gigabit Fiber Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 8 Gigabit POE |
| Fiber Port | 2 SFP Fiber Port |
| Mounting Way | Din-Rail Mounting |
| Waterproof | IP40 |
| Keywords | Industrial PoE Switch 4 Port |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| POE Budget | 120W |
| Product Name | Rugged Gigabit Sfp Ethernet Switch |
|---|---|
| Function | Unmanaged, Without PoE |
| Customization | Support |
| Chipset | Realtek |
| Fiber | 1*100M/1G Speed |