| Product Name | Full Gigabit POE Unmanaged Ethernet Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| POE Port | 4 |
| POE Budget | 60W |
| POE Protocol | IEEE802.3af/at |
| Product Name | 8 Port Din Rail PoE Managed Switch |
|---|---|
| Speed | 1G/2.5G For Optical, Gigabit For Copper |
| PoE Budget | 480W |
| PoE Standard | PoE Af/at/bt, Max 90W Output |
| Mounting Type | Din Rail, Desktop Use |
| Power Input | DC 48-52V Redundant Power |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 SFP Support 10G |
| Product Name | 10G Managed Industrial POE Switch |
| Surge Protection | ±6KV |
| Sample | Available |
| Product Name | 10/100/1000Mbps Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100/1000M SFP Slot |
| Ethernet | 2*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 8 Port Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | AC 110V-240V |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Consumption | 120W/150W |
| Dimension (L ×W × H) | 220mm*140mm*45mm |
| Product Name | 8 Port L2 Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 2*1G SFP |
| Copper Port | 8*10/100/1000Mbps |
| Power Input | Single AC110V~240V |
| Packaging Details | 1 piece in a carton, 1.54KG Gross weight |
| Product Name | 6 Port Unmanaged Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Safety Class | IP40 |
| Power Supply | 9-36VDC |
| Material | Metal |
| Fiber Port Type | MM,up To 2km; SM, Up To 120km |
|---|---|
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Casing | Metal |
| Product Name | 8 Port Din PoE Managed Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 480W/720W |
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt Standard |
| Management | Support, Layer 2 |
| Mounting Method | Din Rail Type |
| Product Name | Ethernet Managed Switch |
|---|---|
| Managed | Layer 2 |
| Ports | 4 |
| Mounted Type | Din Rail |
| Storage Temp | -40~+85°C |