| Product Name | 2.5G Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Port | 1*10G Fiber, 5*2.5G Ethernet |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Copper Speed | 10M/100M/1000M/2.5G |
| Power Input | DC12V |
| Product Name | Unmanaged 2.5G Switch |
|---|---|
| Backplane Bandwidth | 60Gbps |
| Ethernet Ports | 8*2.5G RJ45 Ports |
| Uplink Ports | 1*10Gbps Sfp+ Port |
| Forwarding Mode | Store Forward |
| Product Name | Manageable Poe Switch |
|---|---|
| Manageable | Yes |
| POE Distance | 100m |
| Auto MDI/MDIX | Yes |
| SFP Port | 1 X 1000M SFP Ports |
| Product Name | Managed Industrial Gigabit Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP |
| Function | QoS,VLAN Support,SNMP,LACP |
| Ethernet | 8*10/100/1000M UTP RJ45 |
| Shell | IP40 Protection Grade, Metal Shell |
| Product Name | Gigabit Industrial Switch Unmanaged |
|---|---|
| Copper Speed | 10M/100M/1000M |
| Fiber Speed | 100/1000M SFP Slot |
| Port | 6 |
| Voltage | DC12V 24V |
| Product Name | Gigabit POE Industrial Switch |
|---|---|
| POE Budget | 120W |
| Weight | 350g Net Weight |
| Safety Class | IP40 |
| Casing | Metal |
| Product Name | 16 Port Gigabit Managed PoE Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 8*100M/1G/2.5G |
| Copper Port | 8*100/1000Mbps |
| Feature | L2 Managed, 240W PoE |
| Installation | Din-rail Or Wall Mounted |
| Product Name | DC12V/24V Din-rail Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Port | 4RJ45+2SFP |
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| Power Budget | 120W |
| Power Input | DC48V~52V |
|---|---|
| MAC | 8K |
| Dimension | 158*114.8*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 1 * SFP Port |
| Ethernet Port | 8 RJ45 Port |
| Function | POE 15.4W/ 30W |
| POE Power Supply Input Voltage | DC48V-52V |