| Optical Fiber | 4 LC Port |
|---|---|
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Surge Protection | ±6KV |
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Managed Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Fiber Speed | 100M/1G/2.5G |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Custmization | Support |
| Item Name | 16 Port Poe Switch Rack Mount |
|---|---|
| Item Size | 48.3x 27.5 X 4.5cm |
| Item Port | 16pcs RJ45 Ports |
| Console Port | One |
| Power Supply | 220VAC To 48VDC |
| Product Name | 10/100 Mbps 4 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100Mbps |
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Color | Black |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Product Name | 1U Rack 24 Port Industrial POE Switch |
|---|---|
| Power | DC48V-52V Redundant Power |
| MAC Address Table Size | 8K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Safety Class | IP30 |
| Product Name | Switch Poe 8 Port |
|---|---|
| Console Port | 1pc |
| Network Port | 4pcs |
| Fiber Port | 4pcs |
| Network Speed | 10/100/1000M |
| Product Name | 8 Port PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1G ST Port, SM/MM |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Budget | 240W=8*30W |
| Function | ERPS, PoE, QoS, SNMP, VLAN Etc. |
| Product Name | 5 Port Industrial Poe Extender |
|---|---|
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| PD Input | Port 5, 30W/60W/90W |
| Surge Protection | ±6KV |
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| Product Name | 8 Port Ethernet Switch Unmanaged |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg |
| Rate | 100/1000Mbps |
| Power Input | DC48~DC52V |
| Product Name | 12 Port DIN Rial POE Switch |
|---|---|
| Power Supply Pin | 1/2 (V+),3/6 (V-); 4/5 (V+),7/8 (V-) |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Optical Fiber | 2 LC Port |