| Product Name | 10 Port Industrial POE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 2 SFP Fiber Port |
| Ethernet Port | 8 |
| POE Standard | IEEE 802.3 Af/at |
| Material | Metal |
| Product Name | 10G 24 Port Managed Poe Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 4*10g SFP |
| Bandwidth | 128Gbps |
| OEM | Accept |
| Product Dimensions | 440*205*44mm |
| Product Name | 4 Port Solar Poe Switc |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| OEM | Accept |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Solar Poe Switch |
|---|---|
| LEDS | Power, Network, Fiber |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Name | 5 Port Industrial POE Network Switch |
|---|---|
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Network Port | 4* RJ45 Ports |
| Fiber Port | 1* SFP Port |
| Operating Temperature | -40 ℃ ~ + 75 ℃ |
| Product Name | Managed Industrial Gigabit Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Safety Class | IP40 |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support... |
| Mounting Method | Din-rail Mounting |
| Product Name | Gigabit Industrial Managed Network Switch |
|---|---|
| Ports | 2*SFP Slots, 4*gigabit Ethernet |
| Feature | Managed, Non-POE |
| Power Supply | DC12V, DC24V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | 48 Port Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 4*10G Uplinks |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | L3 Managed, Non-PoE |
| Power Input | Single AC100V~240V |
| Product Name | Managed 16 Port Gigabit Poe Switch |
|---|---|
| RS485 Ports | 4*RS485 |
| CAN Bus | 2*CAN Bus |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Product Name | 6 Port POE Switch |
|---|---|
| Input Voltage | AC 100~240V 50/60Hz |
| Bandwidth | 12Gbps |
| Power Supply | Power Supply |
| Forwarding Mode | Store Forward |