| Product Name | PoE Function Industrial Network Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100M |
| SFP Ports | 4 |
| Rj45 Ports | 2 |
| Bandwidth | 40Gbps |
| Product Name | 5 Port Gigabit POE Switch |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg |
| Rate | 100/1000Mbps |
| Power Input | DC48V |
| Product Name | 8 Port Gigabit Manageable PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G |
| Ethernet | 8*10/100/1000Mbps |
| PoE Distance | 100-meter |
| Chip | Vitesse |
| Port | 6*Gigabit Lan Ethernet |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| Voltage | DC48V |
| Mounting | Din-rail Or Wall Mounting |
| Product Name | 4 Port Gigabit Industrial PoE Switch |
|---|---|
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Voltage | DC48V Input |
| Product Name | 8 Port Managed IEEE 802.3bt Switch |
|---|---|
| POE Protocol | 802.3af, 802.3at, 802.3bt |
| POE Budget | 540W |
| Speed | 100/1000Mbps |
| Weight | 0.5kg |
| Product Name | 4-port Solar PoE Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 100/1000M Auto-sensing SFP Speed |
| PoE Budget | 120W |
| Power Input | Dual DC24V |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | 5 Port Outdoor Poe Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Product Name | Industrial Managed POE Switch |
|---|---|
| Speed | 1.25Gbps |
| POE Budget | 240W |
| Voltage Input | DC48V |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | 24 Port Managed Industrial POE Switch |
|---|---|
| Power | DC48V |
| MAC Address Table Size | 8K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Safety Class | IP30 |