| Product Name | Gigabit Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Management | Lite Layer 3 |
| Voltage | DC12V~DC52V |
| Fiber Speed | 100M/1000M/2500M |
| Copper Speed | 10/100/1000M |
| Product Name | 24 Port L3 Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*10G And 24*1G |
| Copper | 8*10/100/1000M |
| Power Input | Single AC Input |
| PoE | Not Supported |
| Name | Industrial PoE Fiber Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Ethernet Port | 1* 10/100Mbps RJ45 Port |
| Fiber Port | 1* 100M SFP Port |
| Feature | Unmanaged, PoE Af/at |
| Customization | Yes |
| Product Name | Gigabit Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Port | 10 |
| Voltage | DC9V~DC52V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Weight | 0.75kg |
| Product Name | Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| Port | 2 SFP Slots, 4 Ethernet Ports |
| POE Budget | 60W |
| PoE Protocol | Ieee802.3af, Ieee802.3at |
| Voltage | AC100V~240V |
| Product Name | OM01008-PSE-GE |
|---|---|
| Power | DC48V |
| MAC Address Table Size | 2K |
| Safety Certificate | CE, FCC, RoHS |
| Transfer Mode | Store And Forward |
| Product Name | Fast Ethernet PoE Media Converter |
|---|---|
| Rate | 10/100Mbps |
| Function | PoE 15.4W/30W, Unmanaged |
| Installation | DIN-rail Or Wall Mounted |
| Fiber Type | SFP Slot |
| Product Name | 2 Port Optical Fiber Converter |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Data Rate | 10/100Mbps |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | Din-rail/Wall Mounting |
| Product Name | Rugged Gigabit Fiber Ethernet Converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg |
| Safety Class | IP40 |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | 16 Port CCTV PoE Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, Rack Type |
| Optical | SFP Slot |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| POE Budget | 300W |