| Name | 6 Port Fiber Optic Ethernet Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| POE Port | 4 POE Port(Max 120W) |
| Fiber Port | 2 SFP Port |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Product Name | 10G 24 Port Ethernet Fiber Switch |
|---|---|
| Power | Maximum 30W |
| Power Output | 12V3A |
| Bandwidth | 128Gbps |
| Product Size | 440*205*44mm |
| Product Name | Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Power | AC 100~240V 50/60Hz |
| Bandwidth | 128Gbps |
| Packet Forwarding Rate | 95.23Mpps |
| Transfer Mode | Storage & Forwarding |
| Product Name | 9 Port Unmanaged Hybrid Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*10G SFP+ Port |
| Ethernet | 8*2.5G, Downward Compatible |
| Feature | Unmanaged, PoE Is Optional |
| Power Input | DC12V |
| Product Name | 10G Managed Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 SFP Support 10G |
| Bypass Function | Optional |
| Surge Protection | ±6KV |
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| Product Name | Din Rail Poe Switch |
|---|---|
| POE Ports | 8 |
| Fiber Ports | 4 |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Weight | 0.8KG |
| Product Name | 5 Port Gigabit Industrial SFP Fiber Switch |
|---|---|
| Chip | Realtek |
| Customization | Support |
| Fiber Speed | 1*100M/1G SFP |
| Copper Speed | 4*100/1000Mbps RJ45 |
| Name | PoE Network Switch |
|---|---|
| Ports | 8*10/100Mbps PoE Ports, 2*10/ 100/1000Mbps Network Ports, 1*GigabitSFP Fiber Port |
| Dimension (L ×W × H) | 220mm*140mm*45mm |
| Working Temperature | 0°C~55°C |
| POE Standard | AF/AT |
| Product Name | 10G Managed Network POE Switch |
|---|---|
| Safety Certificate | CE、FCC、RoHS |
| MAC Address | 16K |
| Bandwidth | 128Gbps |
| Power Input | AC100-240V |
| Product Name | Managed Poe Gigabit Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Fiber Ports | 12 * SFP Fiber Ports |
| RJ45 Ports | 12* RJ45 Ports |
| Powe Adapter | Internal |