| Product Name | 16 Port CCTV PoE Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, Rack Type |
| Optical | SFP Slot |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| POE Budget | 300W |
| Product Name | Gigabit Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| PoE Budget | 120W/240W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| POE Power Supply Input Voltage | 48V (max 52V) |
| Product Name | 10G Managed POE Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 SFP Ports Support 10G |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Product Name | Poe Industrial Switch |
|---|---|
| Din-Rail Mounted | Yes |
| Layer Two | Yes |
| Speed | Gigabit Ethernet |
| Poe Port | 15.4W/30W |
| Product Name | 16 Port 10/100M Poe Fiber Switch |
|---|---|
| Uplink | 2 Gigabit Copper And 1 Gigabit SFP |
| PoE Protocol | 802.3 Af/at |
| PoE Budget | 300W |
| Power | AC Input, With Internal AC-DC Converter |
| Product Name | Gigabit PoE Media Converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg, Net Weight |
| POE Standard | 802.3 Af, 802.3 At |
| Voltage | DC48~DC52V |
| Product Name | Single Fiber Gigabit Media Converter |
|---|---|
| Fiber | 1*FC Gigabit Speed |
| Copper | 2*100/1000Mbps Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Power Supply | DC 48-52V |
|---|---|
| Working Temperature | -45~75℃ |
| Product Name | Industrial Poe Fiber Swtich |
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Applciation | Traffic Control And Transportation |
| Product Name | 24 Port 1U Rack Network Switch |
|---|---|
| Network | POE, ERPS, STP, RSTP, SNMP |
| Input Voltage | DC48V |
| Consumption | 300W |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Product Name | 10G Managed Industrial POE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G |
| Copper | 10*10/100/1000Mbps |
| PoE Budget | Programmable 240W/480W/720W |