| Product Name | Gigabit Rack Managed POE Switch |
|---|---|
| Uplink | 2 Copper And 2 SFP Ports |
| Downlink | 16 Port 10/100/1000M POE |
| PoE Budget | 300W |
| Dimension | 440*204*44mm |
| Product Name | Gigabit Industrial Poe Ethernet Switch |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Function | POE AT/AF |
| Input Voltage | DC48V-52V |
| Product Name | 5 Port Poe Network Switch |
|---|---|
| RJ45 Ports | 4 |
| Shell | Metal Casing |
| Support PoE AT/AF | Yes |
| Communicati'o'nommunication Mode | Full-duplex & Half-duplex |
| Product Name | 10 Port Gigabit Managed PoE Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at/802.3bt |
| Ethernet Speed | 10/100/1000Mbps |
| Fiber Speed | 100M/1G/2.5G |
| PoE Budget | 720W |
| Product Name | Ethernet Extender Outdoor |
|---|---|
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| PD Input | Port 5, 30W/60W/90W |
| Surge Protection | ±6KV |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | 8 Port L2 Managed PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| Feature | L2 Managed, PoE Af/at 240W |
| Customization | Support |
| Name | Industrial Poe Ethernet Switch |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Mounted Type | Rack |
| Optical Port | SFP Port |
| Powe Adapter | Internal Power Supply |
| Product Name | Gigabit Ethernet 12 Port PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Management | Support |
| Product Name | 16 Port L3 Managed TSN Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*1G/2.5G/10G SFP Slots |
| Ethernet | 12*100M/1G RJ45 Without PoE |
| Feature | TSN, IEEE 1588v2, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | 5-Port Gigabit Industrial PoE Extender |
|---|---|
| Power Input | Port 5, Max 90W |
| PoE Output | Port 1~4 |
| PoE Standard | 802.3af, 802.3at |
| PoE Distance | 100-meter |