| Product Name | 6 Port POE Fiber Switch |
|---|---|
| Power | AC 100~240V 50/60Hz |
| Switching Capacity | 12Gbps |
| MTBF | 100000 Hour |
| Transfer Mode | Storage & Forwarding |
| Product Name | 8 Port POE Switch |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | AC 110V-240V |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Product Name | 24 Port Outdoor POE Switch |
|---|---|
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Surge Protection | ±6KV |
| Installation | Rack-mounted |
| Safety Class | IP30 |
| Product Name | Poe Switch 6 Port |
|---|---|
| Ports | 6 X10/100M UTP RJ45 WITH PoE |
| POE Standard | POE 15.4W/30W |
| Working Temp | -40-75℃ |
| Support MDI/MDIX Auto-sensing | Yes |
| Keywords | 6 Port Industrial Gigabit PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1G SFP Slot |
| Copper | 6*100/1000Mbps Ethernet With PoE |
| PoE Protocol | PoE Af/at |
| Customization | Support |
| Warranty | 3 Years |
|---|---|
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Power Supply | 48-52VDC |
| Product Name | 10/100Mbps 6 POE Port Industrial Fiber Optic Poe Switch |
| Material | Durable Metal Shell |
| Power Supply | DC 12-48V |
|---|---|
| Working Temperature | -45~75℃ |
| Product Name | 4 Port Solar POE Switch |
| Application | Solar Power |
| Products Status | Stock |
| Product Name | Din Rail Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 4 SFP Slots, Gigabit Based |
| Ethernet Port | 16 Port, Non-PoE |
| Surge Protection | 8KV |
| Mounting Method | DIN35 Or Wall Mounting |
| Product Name | 6 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Analog Video Digital Optical Converter |
|---|---|
| Fiber | FC Port |
| Video | 8ch, BNC Interface |
| Voltage | DC Input 5V Or 12V |
| Compatible | NTSC/PAL/SECAM |