| Product Name | 8 Port L2 Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Chipset | Realtek |
| Name | 2 Port Fast Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Ethernet | 1* 10/100Mbps RJ45 Port |
| Fiber | 1* 100M SFP Port |
| Working Temperature | -40 ~ 75℃ |
| Function | Support POE AT/AF |
| Product Name | 3 Port Gigabit Industrial Switch Hub |
|---|---|
| Fiber | 1*Gigabit SC Fiber, 20KM Duplex |
| RJ45 | 2*10/100/1000M Copper |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Input Voltage | DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | 3 Port Industrial Media Converter |
|---|---|
| Power Input | 9 To 52v DC Redundant Power |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Outdoor PoE Managed Switch 5 Port |
|---|---|
| RJ45 Port | 4 X 10/100/1000M RJ45 Ports |
| Fiber Port | 1 SFP Port, 100M/1G/2.5G |
| Power Terminal | Phoenix Terminal |
| POE Function | 802.3af/at |
| Product Name | 24 Port Gigabit PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 4*1G/2.5G/10G |
| Copper Port | 24*1G LAN/PoE |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |
| Feature | L3 Managed, PoE |
| Product Name | 6 Port ERPS Managed POE Switch |
|---|---|
| Ports | 2*SFP Slots, 4*gigabit Ethernet |
| Feature | Managed, POE Af/at Compliant |
| Power Supply | DC48V, Redunant Power |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | 4 Poe Port Switch |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | AC 110V-240V |
| Data Rate | 10/100Mbps |
| MAC Table | 1K |
| Products Status | Stock |
| Product Name | Gigabit Poe Switch 2 Fiber SFP To 8 UTP Port |
|---|---|
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| POE Standard | IEEE 802.3 Af/at |
| Material | Metal |
| Working Temperature | -40°~ 75°C |
| Product Name | 5 Port Poe Switch |
|---|---|
| Input Voltage | 48V |
| Working Temp | -40°~ 85°C |
| Safety | IP40 |
| Mounting Method | Din-rail Mounting |