| Product Name | 10G Managed Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Power | DC48V |
| MAC Address Table Size | 32K |
| Safety Certificate | CE, FCC, RoHS |
| Product Dimension | 440*281*44mm |
| Product Name | 2 Port Fiber Media Converter |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | DC48V |
| Data Rate | 10/100Mbps |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Sample | Available |
| Product Name | POE Fiber Switch |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | AC 110V-240V |
| PoE Ports | 4 Ports Support Poe |
| Consumption | 65W/78W |
| PoE Power Supply | 12 45 + ,36 78- , 8 Core Power Supply |
| Product Name | 10G Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Port Speed | 100M/1G/2.5G/10G |
| Power Input | AC100V~AC240V |
| Feature | L3 Managed, Non-PoE |
| Packaging Details | 1pc in a carton, 3.12kg/pc gross weight |
| Product Name | 10G Commercial Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber Spee | 4*1G/2.5G/10G |
| Copper Speed | 10/100/1000M |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Voltage | AC100V~AC240V |
| Product Name | Industrial POE Managed Network Switch |
|---|---|
| Port | 16 |
| POE Budget | 240W |
| POE Standard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Weight | 0.45kg |
| Name | POE Network Switch |
|---|---|
| Ports | 2 Uplink Ports And 4 RJ45 Ports |
| Color | Black |
| Network Port | RJ45 |
| PoE Standard | AF/AT |
| Product Name | Gigabit Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Speed | Full Gigabit Based |
| Power Budget | 60W |
| PoE Protocol | PoE Af/at Compliant |
| Power Input | AC100~240V |
| Product Name | Poe Unmanaged Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 1 * SFP Port |
| Function | POE AT / AF |
| POE Power Supply Input Voltage | DC48V-52V |
| Working Temperature | -40°~ 75°C |
| Product Name | 60W Gigabit PoE Extender |
|---|---|
| Uplink | RJ45 Port, 60W Budget |
| Downlink | 4 Port, PoE Af/at Compliant |
| Dimension | 118*89*28mm |
| Weight | 0.4kg |