| Product Name | OBP Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Connector | LC, Dual Port |
| Weight | 350g |
| Mounting Type | Din Rail, Wall Or Desktop |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Product Name | Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Connector | LC |
| Weight | 350g |
| Mounting Type | Din Rail, Wall Or Desktop |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Product Name | Video Data Optic Converter |
|---|---|
| Wavelength | 1310nm/1550nm |
| Distance | 20km |
| Optical Port | FC |
| Dimension | 17.9*12.8*2.9cm |
| Product Name | Managed Switch Supporting Poe |
|---|---|
| POE Port | 6 |
| Network Port | 6 |
| SFP Fiber Port | 4 |
| Transmission | Gigabit Ethernet |
| Product Name | Industrial Managed POE Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | SFP Slot |
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| RJ45 Ports | 16 * RJ45 Ports |
| POE Standard | AT/AF |
| Name | 10/100Mbps Poe Industrial Switch |
|---|---|
| Warranty Time | 3 Years |
| POE Standard | POE AT/AF |
| Mounting Method | Din-Rail Mounting |
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Product Name | Network Switch Poe Industrial Switch Hub |
|---|---|
| Transmission Rate | Gigabit |
| Ports | 1 * SC Dual Fiber Port + 2 * RJ45 Ports |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Power Supply | DC 48-52 V |
| Product Name | Industrial PoE Media Converter |
|---|---|
| Fiber | 1*SFP Slot 100Mbps |
| Copper | 1*10/100Mbps Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| PoE Budget | 15.4W/30W |
| Product Name | Gigabit PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Port | 2 SFP Slots, 4 Ethernet Ports |
| POE Budget | 60W |
| N.W | 0.63kg |
| Power Supply | 52V1.25A |
| Product Name | Gigabit Industrial Media Converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg, Net Weight |
| Warranty | 3 Years |
| Rate | 10/100/1000M |