| Product Name | 6 Port RSTP Managed Fiber Optic Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps |
| Chipset | Realtek |
| Customization | Support |
| Product Name | Mini Rugged Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| Port | 3 |
| Weight | 350g Net Weight |
| Voltage | DC48V |
| POE Budget | 60W |
| Product Name | 5 Port Network Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Unmanaged 5 Port PoE Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 5 Port Gigabit Solar PoE Switch |
|---|---|
| Power Input | DC12V~DC48V Dual Input |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | Optical Bypass Industrial Switch |
|---|---|
| Bypass Port | 2*2B LC Port |
| Surge Protection | 6KV |
| PoE Standard | IEEE802.3af/at/bt |
| Power Input | DC48V~DC52V |
| Product Name | OBP Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Connector | LC, Dual Port |
| Weight | 350g |
| Mounting Type | Din Rail, Wall Or Desktop |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Product Name | Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Connector | LC |
| Weight | 350g |
| Mounting Type | Din Rail, Wall Or Desktop |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Product Name | Video Data Optic Converter |
|---|---|
| Wavelength | 1310nm/1550nm |
| Distance | 20km |
| Optical Port | FC |
| Dimension | 17.9*12.8*2.9cm |
| Product Name | Managed Switch Supporting Poe |
|---|---|
| POE Port | 6 |
| Network Port | 6 |
| SFP Fiber Port | 4 |
| Transmission | Gigabit Ethernet |