| Product Name | Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| POE Budget | 60W |
| Weight | 0.35kg Per Piece |
| Safety Class | IP40 |
| Casing | Metal |
| Product Name | Smart Managed POE Switch |
|---|---|
| Port | 10 |
| Speed | 100/1000Mbps |
| Voltage | DC48V~DC52V |
| POE Budget | 240W |
| Product Name | 12 Port CCTV POE Fiber Switch |
|---|---|
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Products Status | Stock |
| PoE Ports | 2 POE Ports |
| Network Medium | Cat5 (UTP) Or More |
| Product Name | 2.5G Managed Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Protocol | 802.3af, 802.3at, 802.3bt |
| Customization | Support |
| Product Name | 24 Port 2.5G Managed Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 6*1G/2.5G/10G |
| Copper Speed | 10/100/1000/2500Mbps |
| Feature | L3 Managed, Non-PoE |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Product Name | 30-Port L3 Managed Fiber PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 6*1G/2.5G/10G Uplink |
| Copper | 24*100M/1G/2.5G LAN/PoE |
| PoE Budget | 400W |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |
| Product Name | Managed CAN Bus RS485 Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 8*100M/1G/2.5G SFP |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps Without PoE |
| Extra Feature | 2 CAN Buses, 4 RS485 |
| Chipset | Vitesse |
| Features | L2 Managed, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | Layer 2 Managed Gigabit Fiber Switch |
| Fiber Port | 2*100M/1G/2.5G |
| Copper Port | **10/100/1000Mbps |
| Input Voltage | DC12-52V |
| Product Name | 14 Port Gigabit PoE Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 6*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Standard | PoE Af/at |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 6 Port 10/100M Desktop Network Switch |
|---|---|
| POE Port | 4 |
| Rate | 10/100Mbps |
| POE Budget | 60W |
| Size | 220*140*45mm |