| Product Name | 1.25Gbps Hardened Poe Media Converter |
|---|---|
| POE Budget | 30W |
| Size | 114*93*35mm |
| Voltage | DC48V~DC52V |
| POE Standard | PoE Af/at |
| Product Name | Data Video Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Video | 4ch, 2MP, BNC Port |
| Data | 1ch, RS485 |
| Data Rate | 115Kbps |
| Power | DC5V1A |
| Product Name | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| OEM | Accept |
| Surge Protection | ±6KV |
| Application | Vehicle Network, Industrial Automation |
| Product Name | Managed Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Switch Capacity | 40Gbps |
| Condition | 100% Original Brand |
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Weight | 0.8kg |
| Product Name | 6 Port CCTV Network POE Switch |
|---|---|
| Transfer Mode | Store And Forward |
| MAC Address | 1K |
| Port | 6 Port, Full Ethernet Ports |
| MTBF | 100000 Hour |
| Product Name | 18 Port Desktop Ethernet Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V |
| MAC Address Table Size | 16K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Bandwidth | 120Gbps |
| Name | 2 Port Industrial PoE Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Fiber |
| Copper | 2*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |
| Input Voltage | DC48-52V |
| Product Name | 4-port Industrial PoE Switch Unmanaged |
|---|---|
| Fiber Speed | 100/1000M SFP Fiber |
| PoE Budget | 120W |
| Power Input | Redundant DC12V~DC48V |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | Gigabit Rack Managed POE Switch |
|---|---|
| Uplink | 2 Copper And 2 SFP Ports |
| Downlink | 16 Port 10/100/1000M POE |
| PoE Budget | 300W |
| Dimension | 440*204*44mm |
| Product Name | Gigabit Industrial Poe Ethernet Switch |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Function | POE AT/AF |
| Input Voltage | DC48V-52V |